Dne 2.9.2022 ordinace uzavřena z důvodu malování.

Zástup pro skutečně neodkladné stavy: MUDr. A. Hendlová,

Kasalova 467

250 91 Zeleneč

tel : +420 281 924 621

ordinační doba

pátek 8 - 11

Potvrzení o prodělaném onemocnění Covid 19

Vystavujeme na žádost pacienta.

Je možné ho vystavit,  pokud máme informaci o prodělaném pozitivním testu a karanténě.  Pacientům, kteří měli test negativní,  nelze potvrzení vystavit,  a to ani v případě,  že mají následně pozitivní krevní test na protilátky.  Neumožňuje to současná legislativa.


Mějte prosím trpělivost s telefonáty, preferujeme kontakt e-mailem. Díky za pochopení.

Pokud máte vystavenou neschopenku a je možno ji  ukončit, potřebujete ukončit karanténu - protože je konec plánován a Vám je alespoň 3 dny dobře, předepsat léky a podobně, napiště e-mail na adresu: ordinace.koukalova@seznam.cz.

V případě známek nachlazení, průjmu, teplot, ztráty čichu nebo chuti  kontaktujte lékaře telefonicky, do ordinace nechoďte!
Od 1. 6. 2020 dochází ke změně organizace ordinační doby

Na začátku je vyhražen prostor pro akutní stavy, zejména akutně nemocné, poté blok pro plánované kontroly - dočasné pracovní neschopnosti, pravidelné kontroly tlaku, převazy apod. Pokud v tuto dobu přijde akutně nemocný, bude ošetřen až po objednaných pacientech. Jestli tedy jste nemocný, přijďte ráno a neztrácejte svůj ani náš čas telefonováním, kdy tam nikdo nebude...

Od 12, resp. v úterý od 16 hodin je ordinace vyhražena výlučně objednaným pacientům - preventivní prohlídky, předoperační vyšetření.